Školení a konference

Již od samého vzniku se společnost Pasante zabývá školící činností zejména v oblastech obchodu, managementu, marketingu, vedení lidí a dalších oblastech osobnostního rozvoje. Zajišťujeme také kompletní přípravu a organizaci odborných konferencí, seminářů a kongresů.

Kurzy, semináře, školení

Vizí naší společnosti je zpřístupnit úspěch všem, kteří po něm touží. Proto se zaměřujeme zejména na praktický trénink znalostí a dovedností, které mohou naši klienti využívat v každodenním pracovním procesu.

Nabízíme spolupráci firmám a podnikům ve školící oblasti od dlouhodobého i krátkodobého vzdělávání, jednorázových kurzů a seminářů, až po kompletní systém firemního vzdělávání připraveného na zakázku. Vytváříme systém exklusivních speciálních projektů, které jsou určeny firmám i jednotlivcům.

Ve všech nabízených kurzech společnosti Pasante máte možnost využít znalostí a dovedností vysoce profesionálního týmu lektorů s dlouholetou praxí v daných oborech, kteří se zaměřují především na praktické zvládnutí nabytých dovedností.

Školení na zakázku

Nevybrali jste si z naší nabídky školení? Potřebujete vytvořit školení přizpůsobené Vašim potřebám či potřebám Vašich zaměstnanců? Vytvoříme Vám školení na míru! Neváhejte nás kontaktovat.

Konference

Zajišťujeme kompletní přípravu a organizaci odborných konferencí a kongresů, včetně návrhu programu vycházejícího vždy z aktuálních trendů v jednotlivých oborech. Například námi pořádané Mezinárodní konference TELEMARKETING CZECH jsou odborníky označovány jako jedny z nejúspěšnějších a nejprestižnějších akcí svého druhu ve Střední Evropě.

Dále nabízíme kompletní zajištění a organizaci nejrůznějších firemních akcí, konferencí a workshopů.

Odborné konference a kongresy

  • Specializujeme se na přípravu, organizaci a pořádání odborných konferencí a kongresů. S ohledem na naše dlouhodobé bohaté zkušenosti jsme schopni zajistit kompletní kongresový servis, včetně návrhu programu dle aktuálních trendů v jednotlivých odvětvích a oborech.

Firemní akce rozdělujeme dle cílů zadavatelské společnosti

  • Firemní konference - setkání specifické části zaměstnanců společnosti (například obchodního oddělení) za účelem vzdělávání, výměny pracovních zkušeností či odborných diskusí.
  • Firemní workshop - setkání všech pracovníků firmy rozdělené do dvou základních fází. První fáze je „pracovní“ a nabízí prostor pro celopodnikové školení, zvyšování kvalifikace pracovníků apod. Ve druhé tzv. „motivační“ fázi se zaměřujeme většinou na aktivity vedoucí ke stmelení kolektivu, motivaci zaměstnanců, seznámení s firemními výsledky a cíli pro další období, vyhodnocení nejlepších prodejců, apod.
  • Další firemní aktivity - pořádání sportovních akcí (vnitrofiremních i mezifiremních), firemních party, plesů, nejrůznějších tematických večírků, společenských akcí atd.

Fotogalerie pořádaných konferencí...